zavřít

Steam Greenlight hlásí další řadu vylepšení

Windows

- Téma autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Valve postupně upravuje svůj Steam Greenlight tak, aby vyhovoval jak vývojářům, tak i hráčům.

V rámci poslední várky úprav tak došlo k radikálnímu vylepšení doposud komplikované konverzace mezi hráči a vývojáři. Každá hra by měla dostat svou určenou diskusní oblast, kde se budou fanoušci moci vyptávat, klást konkrétní otázky, diskutovat o konkrétních věcech a tvůrci zase budou moci snadněji informovat o novinkách.


Vývojáři budou mít nyní jasněji o tom, jak si stojí. Dostanou více dat o každotýdenní sumarizaci a uvidí, jak si vedli z hlediska hlasování v každém dnu a budou moci porovnat, jak si stojí ve srovnání s nejoblíbenějšími projekty. Navíc by se celkově měl zlepšit feedback pro vývojáře. Přesněji zjistí, jak blízko jsou ke kýženému výsledku, hry z první stovky (tedy jejich tvůrci) uvidí své pořadí, ti ostatní uvidí, kolik jim k první stovce chybí. 15. října bude navíc vyhlášeno minimálně deset her, které komunita zvolila a přesunou se do stavu „Greenlit“. Mezi dalšími malými úpravami najdete kupříkladu i větší propagaci Greenlightu na slavní stránce Steamu. Takže co? Takže teď upalujte na Greenlight a hlasujte, určitě zde najdete řadu projektů, které by vás mohly bavit.

Tagy: Indie digitální distribuce

Zdroje: Steam

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.