zavřít

Starshatter: The Gathering Storm hotova

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Příznivce původního vesmírného bojového simulátoru Starshatter určitě potěší zpráva, že došlo k dokončení jeho nástupce s názvem Starshatter: The Gathering Storm.

Prostřednictvím oficiálních stránek titulu to daly na vědomí společnost Matrix Games a studio Destroyer. Dílo je nyní v lisovně a kdy se objeví na pultech, prý bude oznámeno dodatečně.


Starshatter: The Gathering Storm není úplně plnohodnotným pokračováním svého předchůdce. Jde spíše o jeho značně vylepšenou a rozšířenou verzi. Hráči si budou moci užívat nového grafického zpracování, hudby, mluveného slova v kokpitu i animovaných předělových filmečků. Jestli vás zajímají podrobnosti, přečtěte si naši minulou zprávu anebo navštivte oficiální stránky.
zdroj: homepage

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.