zavřít

Soutěž o Metal Gear Solid 4 a dárky

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Hraje se o originálku aktuálního hitu a čtyři sady dárkových předmětů s logem MGS4. Vyzrajete na záludné otázky?

Ve spolupráci s CD Projektem jsme pro vás připravili malou vědomostní soutěž v rámci MGS4 speciálu. Pokud správně odpovíte na většinu otázek níže, máte možnost v ní získat celkem pět cen. Tou hlavní je originálka aktuálního herního hitu Metal Gear Solid 4 pro PlayStation 3 v hodnotě 1700 Kč. Druhou až pátou cenu tvoří sada dárkových předmětů, skládající se vždy z: MGS4 šňůrky na krk (foto), klíčenky a reklamní propisky. Vyzrajete na záludné soutěžní otázky tak jako Solid Snake na teroristy?

 • 1) V kterém roce vyšla hra Metal Gear Solid pro PlayStation 1? 1987 / 1997 / 1998


 • 2) Může se Solid Snake v plné verzi Metal Gear Solid 4 převléct do obleku Altaira z Assassins Creed? ANO / NE


 • 3) Jakým způsobem probíhá instalace MGS4 z Blu-Ray na harddisk PS3? JEN PŘED PRVNÍM SPUŠTĚNÍM / I BĚHEM HRANÍ / NIJAK


 • 4) V které jediné zemi sídlí/vychází tři herní magazíny, které dosud daly MGS4 shodně známku 8/10? VELKÁ BRITÁNIE / FRANCIE / ŠPANĚLSKO
Vaše odpovědi ve formátu "ČÍSLO OTÁZKY) VYBRANÁ VARIANTA" posílejte e-mailem na redakční adresu tiscaligames[zavináč]cz.tiscali.com. Jelikož jsou poněkud těžší, tentokrát stačí, když správně zodpovíte jen na tři ze čtyř otázek výše, abyste byli zařazeni do slosování. Z něj oznámíme výherce ve čtvrtek 19. června, posléze je kontaktujeme, aby nám sdělili adresu svého bydliště a následně jim na ni CD Projekt pošle výhru klasickou poštou. Hodně štěstí při reserši!

Více o Metal Gear Solid 4 v našem předešlém zpravodajství a v brzké recenzi.

Update - soutěž skončila, výherce se dozvíte zde.
zdroj: vlastní, CD Projekt

jd

Novinky na CZC.CZ

 • hra F1 2019

  F1 2019 vás jakožto oficiální videohra turnaje Fia Formula ...

  1199 Kč Koupit
 • hra F1 2019

  F1 2019 vás jakožto oficiální videohra turnaje Fia Formula ...

  1699 Kč Koupit
 • hra GRID (Xbox ONE)

  GRID přinese závody na čtyřech kontinentech v ...

  1699 Kč Koupit

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.