zavřít

Sony i Rockstar se vyjadřují k zamrzání L.A. Noire

- Téma autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Update (16:59) - Tak už bylo potvrzeno, že předchozí věty se týkají i X360.

Včetně případného kontaktu podpory.
Alespoň tak to vyplývá z oficiálního prohlášení Sony a Rockstaru, které zní doslova takto: „Obdrželi jsme malé množství dotazů ohledně přehřívání PS3 a nebo vypínání během hraní L.A. Noire. Momentálně Rockstar a Sony mohou potvrdit, že ani L.A. Noire ani firmware 3.61 nezpůsobují přehřívání PS3 hardwaru. Obě firmy pracují na nalezení řešení jak tohoto, tak případných dalších problémů. Pokud máte nějaké problémy s L.A. Noire a nebo PS3, kontaktujte prosím podporu Sony či L.A. Noire“.

Vyjádření, v něm jsou potvrzené problémy s hrou na určitém systému a zároveň se popírá vliv hry a nebo firmwaru systému vyznívá podivně. Kde je tedy chyba? Nicméně i tak by bylo chybou dělat z tohoto případu, jemuž jsme se věnovali včera nafouknutou bublinu. V dnešní době stačí tři lidé se stejnými problémy a máme celosvětovou kauzu, protože se informace šíří řetězově. Každopádně jak je to s údajnými problémy X360 nevíme, Microsoft zatím mlčí.

Tagy: adventura hardware

Zdroje: EU PlayStation blog

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.