zavřít

Solid Snake nekončí, Kojima prý chystá MGS 5

PlayStation 3

- Téma autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Možná, že se přižene s chodítkem, možná už na kolečkovém křesle, možná z něj bude kyborg, kde jediné organické bude mozek, ale je to podle Hidea Kojimy jasné, Solid Snake se vrátí.

MGS 5 bude prý vytvořen ve FOX Enginu, ale zatím není ze hry hotové skoro nic. Metal Gear Rising: Revengeance nikdy neměl být Metal Gear Solid. "Není to hra s naším milovaným Solid Snakem. Je to spin-off, který zkouší něco jiného. Se Solid Snakem jsme neskončili, ačkoliv – SPOILER – jsem ho chtěl nechat na konci Guns of Patriots zemřít – SPOILER."


Vlastně nám prý o pětce Metal Gear Solidu může říct jen dvě věci, jinak jej prý ninja vražedkyně z PR oddělení, která čeká za dveřmi, rozseká na kusy. „Bude zde infiltrace, špionáž a přesvědčování lidí, aby vám prokázali službu. Plus se mi líbily sociální interakce v Deus Ex: Human Revolution, ale to ještě uvidíme“.

Takže vlastně nevíme nic moc, kromě toho, že Kojima chce vrátit Solid Snakea. Co a to říkáte? Chtěli byste pokračování kánonu se staříkem, nebo bez něj? A dodrží vlastně Kojima, co právě slibuje, nebo to vše bude zaváto časem a dalšími prohlášeními?

Tagy: stealth akční sci-fi

Zdroje: Gematsu

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.