Solid Snake nekončí, Kojima prý chystá MGS 5
zdroj: tisková zpráva

Solid Snake nekončí, Kojima prý chystá MGS 5

20. 6. 2012 18:20 | Téma | autor: Aleš Smutný |

Možná, že se přižene s chodítkem, možná už na kolečkovém křesle, možná z něj bude kyborg, kde jediné organické bude mozek, ale je to podle Hidea Kojimy jasné, Solid Snake se vrátí.

MGS 5 bude prý vytvořen ve FOX Enginu, ale zatím není ze hry hotové skoro nic. Metal Gear Rising: Revengeance nikdy neměl být Metal Gear Solid. "Není to hra s naším milovaným Solid Snakem. Je to spin-off, který zkouší něco jiného. Se Solid Snakem jsme neskončili, ačkoliv – SPOILER – jsem ho chtěl nechat na konci Guns of Patriots zemřít – SPOILER."


Vlastně nám prý o pětce Metal Gear Solidu může říct jen dvě věci, jinak jej prý ninja vražedkyně z PR oddělení, která čeká za dveřmi, rozseká na kusy. „Bude zde infiltrace, špionáž a přesvědčování lidí, aby vám prokázali službu. Plus se mi líbily sociální interakce v Deus Ex: Human Revolution, ale to ještě uvidíme“.

Takže vlastně nevíme nic moc, kromě toho, že Kojima chce vrátit Solid Snakea. Co a to říkáte? Chtěli byste pokračování kánonu se staříkem, nebo bez něj? A dodrží vlastně Kojima, co právě slibuje, nebo to vše bude zaváto časem a dalšími prohlášeními?

Nejnovější články