zavřít

Sluchátka pro Counter-Strike

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Světová jednička v oblasti počítačových headsetů (sluchátka s mikrofonem) Plantronics, navázala spolupráci s firmou Valve v souvislosti s jejich nestárnoucím titulem Counter-Strike.

Výsledkem je sluchátková souprava vycházející z jejich nejvyššího modelu DSP-500, která nyní nese v názvu i jméno populární hry, v jejíchž příznivcích vidí obě firmy hlavní množinu potenciálních klientů. Nový model Counter-Strike DSP-500 se od svého vzoru na pohled liší pouze barevným provedením, kde původní šedou nahradila modrožlutá kombinace.

Bohužel, název Counter-Strike je to jediné, co z dostupných informací tuto hru se sluchátky spojuje. A tak není vůbec jasné, zda jde pouze o marketingový tah, anebo je spojitost mezi oběma produkty nějak hlubší. V každém případě se můžete podívat přímo sem, kde najdete alespoň podrobnější technické informace. Souprava má smysl především pro klanovou hru online, kdy se hráči potřebují vzájemně domlouvat. Patříte-li mezi tuto sortu a disponujete přebytečnými 109 dolary, můžete si sluchátka objednat přímo na internetu. České zastoupení má Plantronics na těchto stránkách, kde model DSP-500 stojí v ceníku 5366 Kč, čili jeden dolar tam přijde v přepočtu téměř na padesát korun.

zdroj: PR

mickey

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.