Sluchátka pro Counter-Strike
zdroj: tisková zpráva

Sluchátka pro Counter-Strike

24. 6. 2003 11:39 | Téma | autor: Redakce Games.cz |

Světová jednička v oblasti počítačových headsetů (sluchátka s mikrofonem) Plantronics, navázala spolupráci s firmou Valve v souvislosti s jejich nestárnoucím titulem Counter-Strike.

news zdroj: tisková zpráva Výsledkem je sluchátková souprava vycházející z jejich nejvyššího modelu DSP-500, která nyní nese v názvu i jméno populární hry, v jejíchž příznivcích vidí obě firmy hlavní množinu potenciálních klientů. Nový model Counter-Strike DSP-500 se od svého vzoru na pohled liší pouze barevným provedením, kde původní šedou nahradila modrožlutá kombinace.

Bohužel, název Counter-Strike je to jediné, co z dostupných informací tuto hru se sluchátky spojuje. A tak není vůbec jasné, zda jde pouze o marketingový tah, anebo je spojitost mezi oběma produkty nějak hlubší. V každém případě se můžete podívat přímo sem, kde najdete alespoň podrobnější technické informace. Souprava má smysl především pro klanovou hru online, kdy se hráči potřebují vzájemně domlouvat. Patříte-li mezi tuto sortu a disponujete přebytečnými 109 dolary, můžete si sluchátka objednat přímo na internetu. České zastoupení má Plantronics na těchto stránkách, kde model DSP-500 stojí v ceníku 5366 Kč, čili jeden dolar tam přijde v přepočtu téměř na padesát korun.

zdroj: PR

mickey

Nejnovější články