Sci-fi střílečka Prey hotova
zdroj: tisková zpráva

Sci-fi střílečka Prey hotova

28. 6. 2006 18:18 | Téma | autor: Redakce Games.cz |

Společnost 2K, potažmo Take Two Interactive Software, dnes oznámila dokončení vývoje očekávané sci-fi střílečky vývojářských týmů 3D Realms a Human Head Studios - Prey.

Prey zdroj: tisková zpráva V Evropě by se měl tento titul, který jste si mohli nedávno vyzkoušet v hratelném demu (naše dojmy z dema jsou mimochodem zde), začít prodávat od 14. července, v Americe už o 3 dny dříve. I u nás můžete Prey očekávat, a to v druhé polovině července pod vlajkou společnosti Cenega. Zájemci si mohou na TISCALI Gameshopu předobjednat jak verzi pro PC, tak i tu pro Xbox 360.

Prey využívá kvalit Doom 3 enginu a v souvislosti s tím se předevčírem objevila zpráva, že pro ačkoliv DOOM III existoval linuxový klient, pro Prey však nebude. Nicméně vyhrazený linuxový server by zde být nějaký měl. Jinak sběratele jistě potěší, že i pro ně mají 3D Realms nějaké to překvapení v podobě limitované edice titulu zahrnující hru na DVD v pěkné kovové krabici s knihou artworků a párem cínových postaviček (když předobjednáte hned, dostanete prý dokonce tři).

zdroj: PR

korgull

Nejnovější články