zavřít

Return to Castle Wolfenstein v prodeji!

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Tak je to konečně tady, hlavní trhák letošní sezóny si od včerejška můžete pořídit už i v českých obchodech.

Řeč je samozřejmě o hře Return to Castle Wolfenstein od id Software a Activision. Tu můžete získat buď za cenu 1599 Kč v kamenných prodejnách distributora JRC (jejich seznam, v Praze například ve Score Megastore ve Skořepce nebo na náměstí I.P.Pavlova) nebo o stovku levněji objednáním z internetového obchodu GameStore. Pokud jste ještě nečetli naší detailní recenzi singleplayeru, máte šanci zde, síťovou hru přes internet podrobněji rozebere Mickey Mouse v povídání o Return to Castle Wolfenstein multiplayeru příští týden.

    Hra je zasazena do různých prostředí, což podle mého dělá hru mnohem zajímavější a zvyšuje její hratelnost. Kromě hradních komnat a chodeb se v celkem sedmi epizodách dostanete do podzemních kobek, volné přírody, na zasněžené pláně v Norsku, do spletitých laboratorních komplexů, rozbombardovaných městských rozvalin, na vojenské základny, hřbitovy, do městských uliček, vinných sklepů nebo třeba na horskou kabinkovou lanovku. Téměř všude vás čeká nějaké to překvapení, noví nepřátelé či zbraně a s tím související jiná technika boje, zjišťování, co na koho platí, v čem je ten který protivník silný a kde má slabé stránky... [více]
Už zítra se můžete těšit na delší video z hraní jednoho problematického levelu, který řada lidí z nemohla korektně ukončit kvůli špatně naskriptovanému nasednutí do auta.
zdroj: telefon

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.