zavřít

Ptejte se šéf designéra J. Solomona na XCOM: Enemy Unknown

Windows PlayStation 3 Xbox 360

ROZHOVOR - Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Do vydání XCOM: Enemy Unknown zbývá usmolených čtrnáct dní, a protože my už jsme si hru několikrát vyzkoušeli a tvůrců se zeptali na všechno, co nás ve snech trápilo, je tentokrát řada na vás – jestli chcete. V pondělí odpoledne si budeme o XCOMu povídat ještě jednou, a před vydáním zřejmě i naposledy, s šéf designérem Jakem Solomonem a tentokrát chceme dát prostor vám a otázkám, které pro změnu trápí před spaním vás. Pokud nějakou takovou máte, tak si ji pečlivě zformulujte, aby nedošlo z naší strany k dezinterpretaci, a napište ji do diskuse pod článkem, nebo na mail redakce@games.cz s příslušně označeným předmětem (XCOM otázka apod.).

V závislosti na množství vašich dotazů si pak buď vybereme ty nejlepší, nebo vezmeme všechny, když jich bude málo, a Jakeovi je položíme. Ještě, než se pustíte do psaní otázek, tak se mrkněte na naše rozhovory z E3 nebo z Gamescomu, abyste se případně neptali na něco, co už nám bylo zodpovězeno. Takže se budeme těšit na vaše otázky a doufáme, že nás ve své zvídavosti zahanbíte! Koneckonců, je to jen pro vaše vlastní dobro...

 

Zdroje: Vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.