zavřít

PS4 bude mít podporu Enlighten, koukněte na tech demo

PlayStation 4

- Téma autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Pokud nevíte, co to Enlighten je, vězte, že jde o softwarový kód, který vypočítává komplexní osvětlení scény v reálném čase. Stojí za ním britská společnost Geomerics a jeho „práci“ jste mohli vidět třeba v úžasně vypadajícím Battlefield 3, Medal of Honor: Warfighter nebo EVE Online. Geomerics nyní oznámili, že next-gen verze Enlighten bude podporovat i PlayStation 4.

...

“Jsme nadšení, že budeme pracovat na PlayStation 4. Tenhle hardware je vše, co jsme si od další generace konzolí slibovali a představuje opravdu velký skok od současné generace“, vysvětluje Chris Doran z Geometrics. Vy se zatím můžete podívat na dvě videa z tech dema, která jsou opravdu nádherná. Zvláště druhé, kde vidíte krásně nasvícené antické ruiny, doprovázené skladbou The Train od Luka Collinse, je působivé. 

...

Tagy: byznys software

Zdroje: VG247

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.