zavřít

ProGamers server pro Wolfenstein test

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Po potížích se spuštěním přes konzoli nahodil sLic z ProGamers vlastní dedicated server pro Return to Castle Wolfenstein test, který vyšel o víkendu a až dosud ho provázely problémy s nedostatkem kvalitních míst na hraní.

ProGamers RtCW server najdete na adrese 62.24.64.30:27970 a napojíte se tam nejlépe přes příkaz "/connect ip" v konzoli (během dne tam bude přidáno heslo pro znemožnění hry cizincům). Vzhledem k tomu, že je server umístěný na síti UPC, můžou štastlivci napojení přes rozvody pražské kabelové televize (Dattelkabel atd.) hrát s nízkým pingem jako 30-50.
zdroj: ProGamers

jd

Kupte na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.