zavřít

Přijde v červnu na Kickstarter nástupce Syndicate Wars?

Windows

- Téma autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Přišel čas na šifrování hádanek. Tajemné video v článku naznačuje, že by se mohla vrátit klasika z populární série - Syndicate Wars. Video poukazuje na fakt, že se tajemný chlapík, který v roce 1996 spáchal v Bullfrogu něco výjimečného, hodlá vrátit a na Kickstarteru s vaší pomocí přinést něco podobného.

V RPS rozklíčovali, že zřejmě půjde o Mika Disketta, který stál za Syndicate Wars a v roce 1997 opustil Bullfrog. Nicméně k poznání pravdy, zda skutečně hodlá oznámit projekt novodobého nástupce Syndicate Wars, si musíme ještě počkat něco přes měsíc. Nejen, že video hovoří o červnu, ale na stránkách, na které odkazuje najdete všeříkající odpočet, který vám dá vědět, kdy čekat příchod (snad) mesiáše.

A jak se na tuhle možnost díváte vy? Chtěli byste návrat Syndicate Wars v moderním vývojářském kontextu?

Tagy: strategie Kickstarter crowdfunding

Zdroje: Rock, Paper, Shotgun

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.