zavřít

Přehrávač dem a průvodce Wolfensteinem

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Vysoká prodejnost RtCW v naší republice během prvních dnů po jejím uvedení na trh překvapila i samotné prodejce jako JRC nebo GameStore.cz.

Podle jejich slov překročil počet zájemců za první den (řádově desítky kusů) prodejnost jiných áčkových titulů za celý měsíc.
Pro příznivce hry Return to Castle Wolfenstein tu máme další dvě zajímavé informace. Začněme spuštěním webu Planetwolfenstein.com, který jak je u planet od GameSpy Networks zvykem, bude podávat denně aktualizované zajímavosti točící se kolem hry, informace o updatech, modech, mapách a prostě všem, co se kolem RtCW šustne. Pro ty, kdo se o hru zajímají, je to jeden z nejlepších zdrojů informací a downloadů. Již nyní si můžete přečíst několik zpráv, stáhnout tématicky laděné skiny do WinAmpu anebo přečíst zajímavé průvodce hrou, a to jak singleplayerem, multiplayerem (zatím nekompletní) anebo vy, kdo hodláte spustit vlastní server, určitě mrkněte sem.

Druhá zprávička se týká přehrávače dem, která si můžete snadno při hraní RtCW ukládat. Tato utilitka dokáže uložená dema jednoduše spustit a v průběhu přehrávání navíc umí měnit rychlost převíjení, přepínat mezi více demy apod. Utilitku, jejíž domovská stránka je tady, doplňuje i krátký textový soubor popisující funkce programu včetně návodu, jak si jednoduše nabindujete ukládání dema ze hry na jedinou klávesu. Pro neanglicky mluvící jsem napsal stručný překlad instrukcí ke spuštění do speciálního článečku sem.
zdroj: GameSpyDaily

mickey

Kupte na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.