zavřít

Postal 2 na cestě k fanouškům

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Vydavatelská společnost Whiptail Interactive se nechala slyšet, že "s hrůzou" očekávaný titul z dílny studia Running with Scissors - Postal 2 - je gold a do 14.

dubna by měl být v obchodech. Tento projekt, jak všichni víte, navazuje na před šesti lety vydanou kontroverzní hru Postal. Nový titul je postaven na "Next Generation Unreal" enginu od Epicu, který poskytl vývojářům dostatek prostoru a podpory pro unikátní grafické zpracování, zázemí pro multiplayer i editační nástroje. V naší galerii můžete dnes obdivovat balík nových obrázků:


nové obrázkykompletní galerie

Silnou stránkou Postal 2 má být umělá inteligence postav, kterých zde potkáte požehnaně - okolo 100 unikátních NPC včetně Garyho Colemana. Všechny charaktery v této hře budou reagovat na vaše chování nebo různé herní situace mnohem zákeřněji, nepředvídatelněji a realističtěji, než jak tomu bylo v jiných podobných hrách doposud. Těšit se můžete také na realistické audio. Postal 2 vám může navíc nabídnout plně otevřené prostředí, přímo nabádající k celkovému prozkoumání. Zajímá-li vás tento titul blíže, prolistujte náš archiv, kde může kromě řady starších zpráv narazit dokonce i na interview s vývojáři.
zdroj: PR, homepage

korgull

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.