Obsah prázdninových čísel herních časopisů
zdroj: Archiv

Obsah prázdninových čísel herních časopisů

26. 6. 2003 12:12 | Téma | autor: Redakce Games.cz |

Začátek letních prázdnin se blíží mílovými kroky a na toto odbobí načasovaly své vydání i papírové herní magazíny.

news zdroj: Archiv Jednak to bude třetího července Level 102, který má dost tmavou obálku s Hulkem, ale pokusí se zaujmout čtenáře hned několika plnými verzemi her - poměrně novou logickou arkádou BomberFun (60%) v češtině, cyklistickými závody Dave Mirra Freestyle BMX a samozřejmě také volně šířeným multiplayerovým titulem Wolfenstein: Enemy Territory (ten bude samozřejmě i všude jinde). Z obsahu časopisu vyzdvihněme první dojmy ze Star Wars Galaxies, recenze Gothic II nebo Star Trek: Elite Force 2 (u nás bude k přečtení ještě v červnu), dále velký test reproduktorových sestav do tří tisíc, slevu pro nákup prvního dílu RPG Gothic CZ nebo rozsáhlé téma o modifikacích do 3D akcí od Pavla Prouzy (=Frix z Tiscali Games), z nichž 24 nejzajímavějších si můžete sami vyzkoušet z přiloženého DVD.

Zvětšit zdroj: Archiv Tiskovou zprávu o obsahu rozšířeného letního dvojčísla s 32 stranami navíc nám poslali i z GameStaru, který připravují z valné většiny lidé z loňské redakce Bonuswebu. O plné verzi podmořské střílečky AquaNox nebo premiéře DVD přílohy jsme u nás psali již dříve, takže zmíníme například srovnání akcí Breed a Halo, tématické články o historii RPG her nebo stolních strategiích, klasický nášup recenzí nebo nový ovládací engine u CD přílohy. Právě ta způsobila menší zpoždění uvedení GameStaru 53 na pulty trafik, kde ho seženete až po víkendu, zatímco verze časopisu s DVD má být k dostání na vybraných místech už od zítřka za stejnou cenu, tedy 150 Kč.

Obrázek zdroj: Archiv V dohledné době, konkrétně 2. července by mělo vyjít i nové Score 113, o jehož náplni dnes odpoledne publikovali bližší informace na domovské stránce časopisu. Plnou hrou se tentokrát stala budovatelsko-dopravní strategie Industry Giant od JoWoodu, kterou jsem tehdy v roce 1998 instaloval s přáním, aby šlo o stejně vydařený kousek jako v případě Transport Tycoonu, ale byl jsem osobně docela zklamán, protože kromě podobné grafiky se jednalo o krok zpět oproti legendárnímu dílu Chrise Sawyera. Podstatně kvalitnější kousek nás naštěstí čeká v dalším Score, u kterého bude přibalena isometrická akční řežba Zax: Alien Hunter z roku 2001. Jinak v aktuálním čísle nebude chybět standardní várka recenzí, téma o osudech slavných herních designérů, zoom o DOOM III, retro o Steel Panthers nebo třeba tipy na vyladění ATi Radeonu.

zdroj: PR

jd

Nejnovější články