zavřít

O PC patchi pro Test Drive Unlimited

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Majitelé originálky Test Drive Unlimited pro PC mají o důvod víc, proč být ještě naštvanější než dosud.

Zásadní patch, na nějž Marek Beniač čeká (resp. čekal) s dopsáním své recenze a bez nějž není multiplayer pořádně hratelný (viz video-recenze), nebude venku ani 31. května, v nejzažší slibovaný den, nýbrž až někdy v polovině června. Atari to dnes oficiálně oznámili s odvoláním na nutnost dalšího testování, aby se ujistili o stabilitě kódu. Vědomi si toho, že to docela přehání, zahrnou do tohoto updatu zdarma dva nové vozy: Audi RS4 a Nissan Skyline R34.

Jeho hlavní náplní se stanou následující opravy a změny: poškozené uložené hry (dřívější savy však nepůjde zachránit), zamrzání a padání na různých místech hry, vylepšení anti-cheatovacího systému, odstranění audio bugů a vyřešení potíží s plynulostí hry (málo snímků za vteřinu, mikro trhání). Eden Studios a Atari mimochodem úzce spolupracují s NVIDIÍ, která již některé opravy zahrnula do svých posledních ovladačů a na zbývajících záležitostech usilovně pracuje.

zdroj: forum

jd

Novinky na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.