zavřít

Max Payne v obchodech!

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

A už je to tady! Společnost Take 2 oznámila, že právě dnes začal prodej jedné z nejočekávanějších her letošního roku - Max Payne.

Tato akční střílečka s výraznými prvky kultovního filmu Matrix se připravovala snad 5 let a vedle Duke Nukem Forever to byla nejodkládanější akční hra. O kvalitách hry není třeba příliš pochybovat, zvláště pokud jste viděli poslední dvě videa (tady a tady). Máme tedy před sebou horkého kandidáta na titul nejlepší hry roku, jak moc horkého se dozvíte brzy v naší recenzi.

leon

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.