zavřít

Kdy vyjde Grand Theft Auto III pro PC?

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Vydavatel Take 2 Interactive dnes oficiální cestou potvrdil existenci PC verze třetího pokračování Grand Theft Auto, které si dosud mohli užívat pouze majitelé černé skříňky od Sony s nápisem PS2.

Žádné detaily o této verzi Grand Theft Auto III zatím bohužel nejsou známy, ale počítá se s datumem vydání v průběhu dubna 2002. Bude jistě zajímavé sledovat, jestli se tento plán dodrží, neboť Take 2 by si tím dost konkurovali své další hře Mafia: The City of Lost Heaven, která zřejmě vyjde také někdy na jaře a je GTA3 dost podobná. Do té doby se můžete kochat třemi vynikajícími ukázkami ze samotného hraní Grand Theft Auto III, které jsme Vám před časem nabídli zde (11-13 MB, DivX), nebo si přečíst dnešní obsáhlou recenzi PS2 verze hry na BonusWebu:

    Znovu zde existuje skvělá možnost zastavování cizích vozů, z nichž dokážete za flígr vytáhnout jejich řidiče a ujmout se jejich následného řízení, pročež pak nezbývá než zvolat oblíbené rčení Bédy Trávníčka – „A mám to zadarmo!“ Leckdy se však nevyplatí podléhat přílišnému sebeuspokojení a nějak dlouho vyčkávat na místě činu, neboť se občas najde několik velice rozhořčených jedinců, kteří se nedají tak snadno a zopakují na vás přesně ten samý postup, jehož jste před chvíli aplikovali vy na nich. Pak přichází na řadu drsný fyzický střet, jenž se může odehrávat buď ve férovém duchu na pěsti, nebo použijete svůj početný zbrojní arzenál (zkraje pistole či basebalová pálka, později UZI, odstřelovací puška, plamenomet či raketomet!) a uděláte tak ráznou přítrž veškerému snažení každého protivníka... [více]
zdroj: CVG

jd

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.