zavřít

Kdy vstoupíte do ráje s Paradise?

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Nejprve dobrá zpráva: adventura Paradise od Benoita Sokala, autora oceňované Syberie, byla oficiálně prohlášena za dokončenou, i když se tak muselo stát již dávno, jinak by nemohla přijít na zahraniční pulty už příští středu 26.

dubna. A teď ta špatná: vstupenku do ráje, který jsme vám přiblížili nedávno a který zachycuje pár čerstvých screenshotů i sedmý s osmým trailerem (6 MB a 18 MB), nenajdete v českých obchodech.

Tento nepotěšující fakt vyplynul z konverzace s třemi domácími distributory, kteří mají co dočinění s UbiSoftem - ten první s Paradise nepočítá i proto, že se jedná o málo prodávaný žánr adventur a navíc neznámou značku (brand; tak jako třeba v ČR nebyly komerčně úspěšné Still Life či Post Mortem od stejných tvůrců). Druhá oslovená firma o hře nemá žádné zprávy a nebyla ji ani nabídnuta UbiSoftem. A konečně třetí společnost se nehodlá zabývat jinými tituly tohoto vydavatele, než jistou notoricky známou sérií. Update 19:00 - ozval se nám David Boček z Hypermaxu, že jsou na dobré cestě v jednání o přinesení Paradise na český trh.

zdroj: WP, vlastní

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.