zavřít

Kdo nadaboval český Armed Assault + ukázky

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Při čtení pondělního článku o způsobu lokalizace Armed Assault jste si možná říkali, že byste si onen český dabing rádi poslechli.

Máte možnost zde (500 KB, OGG, přehraje novější WinAmp) ve čtveřici krátkých ukázek, které jsme pro vás sehnali u vydavatele IDEA games, společně s informacemi, kteří domácí herci se vlastně na namluvení hry podíleli. A aby toho nebylo málo, nabízíme i exkluzivní screenshoty z české verze ArmA, včetně pohledu na hlavní menu a mapu.

    Za českým dabingem stojí především Ondřej Matějka z Bohemia Interactive, který požádal o spolupráci herce Bohdana Tůmu, který obvykle namlouvá Jima Careyho, Denzela Washingtona nebo Wesley Snipese, Lucii Žďánskou, jejíž hlas jste mohli slyšet třeba v komediích Policejní akademie nebo Agent WC 40 a v neposlední řadě Antonína Navrátila, které můžete znát ze seriálů Bylo nás šest nebo Draculův švagr. Myslím, že dabing se docela povedl, což můžete posoudit z ukázek a za dva týdny také ze hry.

    Právě dokončujeme poslední úpravy české verze, aby mohla hra do lisu, který už je objednán, takže není třeba se obávat nějakého zpoždění. ArmA bude v obchodech 10. listopadu, a to i ve sběratelské edici, která je k dispozici pouze na objednávku a která je podle mých informací téměř vyprodána.
zdroj: vlastní, díky JR :)

jd

Novinky na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.