Máte námět či připomínku? Napište nám
Jak to bude se STALKER: Oblivion Lost?
zdroj: Archiv
Téma

Jak to bude se STALKER: Oblivion Lost?

2. 6. 2003 17:17 | autor: Redakce Games.cz |

Akční střílečka S.T.A.L.K.E.R.: Oblivion Lost od GSC Game World patří bezpochyby mezi ty očekávanější tituly, minimálně už jen proto, že jsou všichni zvědaví, jak budou ty úžasné obrázky vypadat v pohybu.

Abychom vás ještě více navnadili, nabízíme vám několik dalších ukázek získaných z GenGamers. Některé další s interiéry můžete vidět např. ještě na stránkách The Guru of 3D.

Při minulé nadílce jsme zde na základě informací z GameSpy psali, že vývojáři údajně chystají dvě verze hry. Jedna by měla být k dispozici těm, kteří nemají zase až tak silné stroje, ale hru by si také rádi zahráli a druhá verze by měla plně uspokojit ty, co disponují pořádným strojem a mohou si tak dovolit dostupné efekty a specialitky. Určitě si vzpomínáte, že vzápětí začala u té zprávy vřít diskuse, jak to s těmi dvěma verzemi vlastně bude. My jsme se zeptali a tak vám nyní můžeme sdělit, že tyto dvě verze rozhodně nebudou prodávány každá zvlášť, ale budou v krabičce pěkně pospolu, tudíž za jednu cenu a hráči nebudou nuceni nijak moc přemýšlet, kterou vlastně chtějí. Vývojáři navíc ještě zvažují, co by bylo nejlepší, zda dát každou zvlášť na CD, anebo dohromady a tuto volbu zpřístupnit v rámci menu. V komentářích jste také projevili obavu, na kolika CD vlastně hra bude. Vývojáři vzkazují, že to zatím sami ještě nevědí, ale když jsme vyjádřili obavu, aby to nebylo na 15 CD, ujistili nás, že to rozhodně nehrozí ;) Doufám, že jsme vás tímto trochu uklidnili.

Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv
nové obrázkykompletní galerie

O příběhu S.T.A.L.K.E.R.: Oblivion Lost a tom, kde tvůrci hledali inspiraci, jsme vás informovali již mnohokrát a proto pokud vás toto téma ještě zajímá, využijte našeho archivu a přečtěte si některou z dřívějších zpráv, popř. loňské interview. Mnohé lze vytušit i z pohledu na screenshoty. Pouze připomenu, že vám titul umožní hned před začátkem hry a tedy i cestou do smrtící zóny katastrofou postižené oblasti, kde se to různými nestvůrami jen hemží, nastavit svému hrdinovi různé parametry, včetně obličeje, pleti, těla, oděvu a barev. Zda bude možné zvolit mezi dvěma pohlavími, ještě není zcela rozhodnuto, jisté však je, že ve hře nebude prostor pro žádné schůzky s bytostí opačného pohlaví za účelem sexu ;) Prý se to v takovém prostředí nehodí. Hra bude disponovat několika různými konci, konkrétně osmi, a několika stupni obtížnosti. Přestože tím hlavním těžítkem zde bude především single-player, těšit se můžete i na multiplayer s řadou různých herních módů, přičemž některé z nich budou standardní a jiné nové.
zdroj: vlastní, GenGamers4Pnofrag

korgull

Nejnovější články