Jak si vede Sam & Max 2: Freelance Police?
zdroj: tisková zpráva

Jak si vede Sam & Max 2: Freelance Police?

28. 5. 2003 21:21 | Téma | autor: Redakce Games.cz |

Sam & Max 2: Freelance Police je název chystaného pokračování legendární adventury od LucasArts, tentokrát ovšem v moderním kabátku - tedy ve 3D.

sam&max2 zdroj: tisková zpráva Jak je vidět, tvůrci se snažili zachovat stejný styl jako u originálu, což je podle prezidenta LucasArts Simona Jefferyho také jeden z hlavních úkolů. "Samotný vznik tohoto projektu byl spíš sérií šťastných náhod," říká Michael Stemmle, šéf vývojářského týmu a spoluautor původní hry, který tak zřejmě naráží na dřívější situaci kolem Infinite Machine. Nyní jsou již dokončeny modely postav, většina miniher i puzzlí a také téměř všechny důležité cut-scény, pracuje se na technických detailech a vybalancování hratelnosti.

Ve hře je použit engine pro point-and-click adventury, který vznikl z několika jiných technologií od LucasArts. Doslova jde o mix základů nové Full Throttle, Gladiuse, RTX Red Rock a dokonce i xboxového Star Wars: Obi-Wan. Hlasy obou postaviček si střihnou stejní herci jako v jedničce, Sam nám dokonce trochu zazpívá (Max příliš ne, je to pod jeho úroveň ;). Více informací zatím nejde sehnat, LucasArts střeží hru jako oko v hlavě a bezcitně kazí všechny pokusy zjistit něco víc. Slabou útěchou nám může být nedávno vydaný roztomilý E3 trailer, případně fakt, že na hře pracuje většina lidí z původního týmu. Zatím je titul naplánován pouze pro PC a podle vyjádření Simona Jefferyho také jen na PC zůstane, vyjít by měl začátkem příštího roku.

kate

Nejnovější články