Jak hodnotí ve světě – Returnal
zdroj: Housemarque

Jak hodnotí ve světě – Returnal

30. 4. 2021 17:00 | Téma | autor: Redakce Games.cz |

Returnal dnes dorazil na pulty obchodů a už od včerejšího odpoledne si můžete přečíst Pavlovu extrémně pochvalnou recenzi. Pozitivní hodnocení se ale nesou napříč drtivou většinou tuzemských i světových herních médií. Returnal je vynikající hrou, která navíc vychází v období sucha a na platformě, která má svých dedikovaných titulů pomálu.

Game Rant - 100/100

„Returnal je vynikající videohra, flirtující s dokonalostí. Má tu nejvíce uspokojivou hratelnost ze všech titulů od Housemarque, a to je co říct. Pokud budou ostatní PS5 exkluzivity jen zpola tak kvalitní, máme před sebou zatraceně dobrou generaci.“

Game Informer - 9,5/10

„Returnal je neúnavná noční můra, která se hraje jako sen. Cesta jím je plná děsu a otřesných objevů, ale také zvědavosti a divů. Pokud se vám trefuje do vkusu, neměli byste si tohle dobrodružství nechat ujít.“

DualShockers - 9/10

„Returnal je od počátku neochvějně náročný tím způsobem, který nutí hráče k dalším a dalším pokusům.“

Telegraph - 8/10

„Returnal je náročná hra, která se vyžívá v brutalitě svých výzev a v souvislosti s prvkem náhody nepůsobí vždy úplně fér.“

Screen Rant - 4/5

„Lidé, co milují těžké hry, budou Returnal chválit, ale tajemná krása Atropu sestává z prostředí, která mohou přehltit ty, kteří nestíhají držet krok.“

Destructoid - 7,5/10

„Returnal je napínavá sci-fi akce, která občas trpí špatně nastaveným škálováním.“

GamesBeat - 3/5

„Nedostatek variability v herním stylu má za následek, že každý run působí stejně, takže se pak všechny slévají dohromady. Měl jsem chuť odložit hru v momentech, kdy jsem zápasil s její obtížností. Mám rád náročné hry, ale roguelite musí kráčet po tenké linii mezi známostí a rutinou.“

zdroj: vlastní video redakce

Nejnovější články