zavřít

Intel na Games Convention

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

V jeho prostorné aréně v Lipsku si kdokoli bude moci vyzkoušet Far Cry 2 či Crysis Warhead.

Doputovala k nám tisková zpráva společnosti Intel, týkající se připravovaného programu na herní veletrh Games Convention, který se bude konat v Lipsku již příští týden a pro veřejnost bude otevřen od 21. do 24. srpna. Za pozornost stojí dvě informace: že si ve speciálních partnerských sekcích bude moci kdokoli vyzkoušet dosud nevydané hry, samozřejmě na nějakém dělu a s vysokým frameratem, prý navržené pro maximální využití schopností Intel procesorů.

A že je mezi těmito hrami uváděno i pokračování World in Conflict, jímž se zřejmě myslí datadisk Soviet Assault, který však proklamovaní Activision Vivendi zcela jistě nevydají - zřejmě byla tiskovka připravována ve větším předstihu. Na každý pád, kdo tuto hru nakonec vydá, to je dle vývojářů stále ve hvězdách (buď se někomu prodá celá značka, nebo jen práva na datadisk) a těžko odhadovat, zda na GC skutečně bude.
    Intel na herní veletrh Games Convention 2008 v německém Lipsku přiveze řadu novinek od nových produktů až po eSports ligu. Veletrh se koná 20. – 24. srpna. Přímo na stánku společnosti Intel proběhne ve středu 20. srpna od 10:00 tisková konference, na které budou představeny nové vlastnosti a vylepšení produktů Larabee a Nehalem – další generace procesorů Intel, založených na nové architektuře.

    ESL Intel Arena bude hostit na ploše 2600 čtverečních metrů herní arenu pro téměř 800 hráčů. Veřejná herní zóna zve hráče k otestování nejen současných, ale i doposud neuvedených her. ASUS herní zonu vybaví 150 počítači a notebooky. Mezi exkluzivní herními taháky budou patřit Crysis Warhead, Farcry2, Bionic Commando nebo pokračování World in Conflict. Ve spolupráci s Electronic Sports League (ESL) Intel nabídne živé přenosy profesionálů prostřednictvím portálu eSports. Návštěvníci herní zóny tak budou moci sledovat nejlepší světové hráče přímo v akci při soutěžích Intel® Friday Night Games, Intel® Extreme Masters and the European Nations Championship.
Intel na GC najdete v hale číslo 3, stánek B30/40.
zdroj: PR

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.