zavřít

<i>Obrázky z Half-Life 3 tech-dema?</i>

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Prý mělo být na odborné konferenci, kam se sjíždí špičky v oboru herní grafiky.

Cože, to už je Half-Life 3? A kam se poděla arktická epizoda? Nebojte se, nezaspali jste pár let vývoje, a rozhodně nejste jediní, komu jakékoli případné materiály k třetímu pokračování už proto připadají podezřelé. V tomto případě jde o trojici obrázků, které se objevily na neznámém čínském blogu. Ten hlásá, že má jít o screenshoty z jakéhosi tech-dema a přikládá k tomu špatně přeložený text o technikách nasvícení scény.


Na obrázcích vystupuje logo Siggraph, každoroční odborné americké konference, kam se pravidelně sjíždí špičky v oboru herní grafiky a před čtyřmi roky právě na ní Viktor Antonov z Valve představil tehdy vyvíjené Half-Life 2. Spojitost s Valve tedy nelze úplně vyloučit, ale asi každému to bude připadat nějak podezřelé. A to nejen kvůli špatně hláskovanému slovu "tchnology" pod logem Siggraph..

Může jít o nějaké skutečné tech-demo, které však s třetím dílem slavné akce nebude mít nic moc společného. Ostatně, jak lépe se zviditelnit, než že na svoji práci nalepím nápis "Half-Life 3"? Druhou, o něco pravděpodobnější variantou, na níž upozornili čtenáři ve fóru, je použití fotky nějaké skutečné lokace jako základu a přidání do ní pár efektů v PhotoShopu...
zdroj: Ali213, PCzilla

levis

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.