zavřít

Hitman 2 a Real War: Rogue States gold

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Sníte o kariéře nájemného vraha v tvrdém světě zločinu? Pak se jistě nemůžete dočkat druhého pokračování akční hry Hitman 2: Silent Assassin.

V tom případě vás určitě potěší zpráva, že tento titul původem od společnosti IO Interactive byl v noci na dnešek ohlášen vydavatelskou společností Eidos za dokončený a ještě tento týden si jej budou moci někteří fanouškové ve verzi pro PC, PS2 i Xbox v obchodech pořídit. Více se o této hře můžete dozvědět z našich prvních dojmů nebo v článku o kontroverzním reklamním plakátu, v ČR vydá Hitmana 2 společnost Cenega a to už 10.října (thx GamePort).

Ani příznivci válečných real-time strategií nepřijdou dnes zkrátka, neboť další ze série Real War, která nese podtitul Rogue States, je taktéž gold a tudíž na cestě do lisoven, aby mohla vyjít v první polovině října. Stejně jako dnes velká část světa, budete v této hře na straně americké armády bojovat proti terorismu. Připraveno je pro vás celkem 14 single-player misí, 20 nových "skirmish" map a spousta nových možností v multiplayeru, včetně kooperativního módu. Podrobnosti naleznete v naší nedávné novince nebo nepříliš pozitivní recenzi předchozího Real War, kterou napsal přesně před rokem Ondřej Malý.

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.