zavřít

Half-Life patch a Counter-Strike 1.5 už zítra

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jak se stalo dobrým zvykem, Doug Lombardi z Valve Software nás mailem informoval o tom, že nadcházející verze Counter-Strike 1.5 a Half-Life patche 1.1.0.0 jsou již za dveřmi.

Podle jeho slov se objeví serverová verze už v průběhu dnešního večera a samotný klient CS 1.5 pak vyjde ve středu v 11 hodin dopoledne amerického času, což znamená pozdní odpoledne u nás. Stejně jako u předchozí verze 1.4 (recenze), i tentokrát pro vás chystáme ve spolupráci s Ericem Smithem z Valve lokální mirror všech potřebných souborů, abyste je nemuseli tahat z tradičně přetížených serverů ve světě. Dříve avizovaného přehrávače & editoru demíček se v Counter-Strike v1.5 bohužel nedočkáme, ale potvrzena byla přítomnost jedné nové mapy de_piranesi (screenshoty), Ricochet modu (dosud byl jen v CS retail verzi), lepší technologie proti cheatování a samozřejmě i řada opravených chyb.

zdroj: PR

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.