zavřít

Grand Theft Auto: Vice City a multiplayer mod

PlayStation 2

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Že Rockstar Games chystají další díl jedné z nejhratelnějších sérií všech dob - Grand Theft Auto - se ví už dlouho.

Koncem tohoto týdne se na tradičně ulítlé homepage pro tuto hru objevilo něco, co se dá nazvat prvními dvěma obrázky. Na nich je vidět vozítko jezdící po golfovém hřišti a příslušnice něžnějšího pohlaví na kolečkových bruslích, což doplňuje mozaiku známých informací z dřívějška, podle kterých se ve Vice City umístěném do 80.let setkáme nově například s možností jezdit na motorce. GTA čtyřka vyjde letos 22.října exkluzivně pro Playstation 2 a spekuluje se o pozdějším převedení na PC, což však zatím nikdo oficiální cestou nepotvrdil ani nevyvrátil.


Jestli něco chybělo PC verzi Grand Theft Auto III (recenze, návod), která se stále drží na vrcholu nejprodávanějších titulů v ČR i USA, tak to byl multiplayer. Ten měl být původně do hry zakomponován a část jeho kódu v ní dokonce zbyla, ale Rockstar Games to pak kvůli jistým potížím vzdali, aby neohrozili plánované vydání letos v květnu. Naštěstí se našlo několik nadšenců z Francie, kteří v současné době připravují neoficiální přídavný mód, který do GTA3 přidá právě síťovou hru a udělá z ní snad ještě větší zábavu. Na web tohoto projektu (momentálně v rekonstrukci) byly nedávno nahozeny první čtyři screenshoty z multiplayeru, které si u nás můžete prohlédnout zde.
zdroj: KentPaul, Turtled

jd

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.