zavřít

GameStar od léta s DVD přílohou

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

V novém čísle GameStaru, které dnes vychází, byla ohlášena zajímavá novinka, která určitě potěší všechny čtenáře, kteří si ještě stále kupují papírové herní časopisy, ale na druhou stranu nadšením nebudou hýřit redaktoři Levelu, kteří u nás s tímto nápadem vloni začali.

Od letního dvojčísla 53 naplánovaného na 27. června totiž začne GameStar vycházet s pravidelnou DVD přílohou. Jak uvedl šéfredaktor Jiří Sládek, hlavní výhodou časopisu s DVD má být cena 150 Kč (tedy stejná jako u volitelné verze s 2 CD), která se při rozpočítání předplatného sníží na 99 Kč. Oproti tomu současná verze Levelu s DVD stojí 219 Kč a Score do těchto vod ještě vůbec nevkročilo, takže bude zajímavé sledovat, jestli se tento rozdíl nějak promítne do celkového pořadí v prodejnosti. Při stále narůstajícím objemu hratelných dem je přitom vydávání časopisu pouze s CD velkým handicapem, neboť se tam vejde jen pár kousků, zatímco konkurence někdy ani neví, jak 4,5 GB na DVD disku zaplnit hodnotným materiálem.

    GameStar s DVD bude k dostání v hypermarketech Tesco, Globus, Hypernova a Carrefour i v prodejnách tiskovin v nich umístěných, na Slovensku pak u všech dobrých prodejců tisku v Bratislavě, Šamoríně, Nitře, Trnavě, Myjavě, Banské Bystrici, Lučenci, Žilině, Ružomberoku, Dubnici, Popradu, Prešově a Košicích. Pokud ale chcete mít opravdu jistotu, že si na začátku prázdnin naše DVD vychutnáte, pak si můžete GameStar s DVD objednat již dnes. [...] DVD přinese hráčům počítačových her řadu užitečných materiálů a jeho celková koncepce se výrazně odliší od konkurenčních DVD příloh. [kompletní tisková zpráva]
U GameStaru 53 může být menším problémem distribuce DVD verze na omezeném počtu míst nebo přes elektronickou objednávku (info), ale to by se mělo změnit od dalších čísel, kdy má být GS k dostání i u běžných stánků. Co se týká aktuálního čísla GameStaru, žádnou plnou hru tam tentokrát nenaleznete (byla minule), ale o vaší přízeň se bývalí redaktoři Bonuswebu pokusí ucházet exkluzivními češtinami pro Sudden Strike 2, Silent Hill 2, Enclave, Indiana Jones a Revolution nebo hlavním tématem čísla, kterým jsou vojenské hry očima profesionála - kpt. Cimburka.

Když už jsme u těch papírových časopisů, hodí se na tomto místě zmínit, že od včerejšího odpoledne visí na webu Score omluva šéfredaktora Miloláše Tučka, proč ještě kvůli změně tiskárny nevyšlo nové číslo 111 s RPG Evil Islands: Zpoždění bude delší, než by se nám/vám líbilo, ale chtěli jsme vás ujistit, že se SCORE se nic neděje a nejpozději 12. května by se mělo hřát na pultech.
zdroj: vlastní zpráva, PR

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.