zavřít

Fallout 3 má oficiální termín vydání

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Mírný posun, ale podzim pořád stíhá. A jak to bude s lokalizací?

Tak ne předpokládaný začátek října, nýbrž 28. října v USA, resp. 31. října v Evropě vyjde Fallout 3 pro PC, PS3 a X360, oznámila dnes večer Bethesda. Získala tím pár týdnů času navíc na poslední dolaďování, ale zároveň ji nikdo nemůže nařknout z odkladu, protože říjen ještě pořád stíhá. Souběžně s tím vypustila malou sadu čerstvých screenshotů:


U nás se objeví oficiálně lokalizovaná (titulky) PC verze od Cenegy Czech (předobjednávka z Xzone za 1099 Kč), která podle našich informací na překladu již delší dobu pracuje a cílí na den premiéry ve světě, který by se snad měl stihnout, ale znáte to... Na domácí trh se dostane také sběratelská verze za dvojnásobnou cenu a s řadou dárků, jako artbook v pevné vazbě (100 stran), figurka Vault-boye, DVD dokument o vývoji to vše bude ve vaultovském kovovém boxu - více o Fallout 3 v předešlém zpravodajství nebo na fansite MadBrahmin.cz.
zdroj: PR, vlastní

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.