zavřít

F.E.A.R.: Extraction Point hotov

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

V blogu věnovanému hře F.E.A.R. na serveru IGN se objevila potěšující zpráva pro všechny, kdo se už nemohou dočkat nadcházejícího rozšíření tohoto hororového akčního titulu.

Tim Hall, producent projektu, se zde vyjádřil, že Extraction Point dospěl do fáze "Gold" a teď už má namířeno na pulty obchodů, kde by měl být k dostání od 24. října. Pochopitelné je, že u nás se datadisku dočkáme o něco málo později, protože si musí cestou udělat ještě jednu zastávku u CD Projektu kvůli češtině. Komu se jej nechce vyhlížet, tomu můžeme doporučit předobjednávku z našeho TISCALI Gameshopu, který vám hru doručí hned, jak ji bude mít skladem. Jinak připomínám, že F.E.A.R.: Extraction Point má na svědomí tým z TimeGate Studios a minulý měsíc jste si mohli vyzkoušet jeho hratelné singleplayerové demo. Pro více informací o této hře navštivte náš archiv.
zdroj: BluesNews

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.