zavřít

Empire Earth v obchodech & patch

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Empire Earth, dlouho očekávaná real-time strategie od Stainless Steel Studios, která vás provede všemi epochami vývoje lidské společnosti (od pravěku po budoucí digitální éru), je již na cestě z lisoven do obchodů.

Zatím tedy jenom po USA, ale 16.listopadu by se měla distribuce pohnout i do dalších zemí světa, doufejme že i u nás.


další nové obrázky

Sierra Studios dnes také vydali pro Empire Earth opravný patch verze 1.0.4 (1,7 MB, lokální mirror), který by měl odstranit padání během hry spolu s hrstkou dalších chybiček. Pokud váháte nad pořízením této jedinečné strategie, možná Vám v rozhodování pomůže poslední demo anebo naše preview spolu s bohatou galerií obrázků.
zdroj: Stomped

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.