zavřít

Dreamfall: The Longest Journey hotova

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Skvělou zprávu teď přinášíme všem milovníkům dobrých adventur.

Dreamfall: The Longest Journey, adventura navazující na slavnou The Longest Journey, je totiž hotova a tedy i pomalu na cestě ke svým hráčům. Oznámila to dnes společnost Aspyr Media. Tisková zpráva sice neobsahuje konkrétní datum uvedení titulu na pulty obchodů, ovšem pokud čtete naše zpravodajství, jistě víte, že u nás bude k dostání v lokalizované verzi (formou titulků), a to někdy v průběhu května pod značkou Cenegy. Předobjednat si ji můžete ale třeba hned na TISCALI Gameshopu. Zahraniční obchody jinak uvádějí termín 17. dubna, pokud by snad náhodou dal někdo přednost objednávce z ciziny.


Dreamfall: The Longest Journey byla vyvinuta společností Funcom pro PC a Xbox. Hlavní hrdinkou příběhu, který se odehrává časově s desetiletým odstupem od první hry, je Zoë Castillo, která naváže na původní protagonistku April Ryan, jež se pachtila po cestě svého osudu předpověděného proroctvími a jejímž úkolem bylo zachránit křehkou rovnováhu mezi světy vědy a magie.
zdroj: FSJF

korgull

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.