zavřít

Datadisk The Sims: Makin Magic hotov

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Příznivci série The Sims pozor! Nejnovější datadisk k této oblíbené hře - Makin' Magic, je hotov a v prodeji by měl být už od 28.

října. Jak jsme se již zmiňovali mnohokrát v našich dřívějších zprávách o tomto titulu, hráči budou tentokrát moci zasvětit své Simáky do tajemství magie. Kouzla a čáry budou moci využívat nejen v každodenním praktickém životě, např. k oživení jinak neživých předmětů v užitečné pomocníky v domácnosti i na zahradě; ale také k ne úplně kalým účelům, jako je zhypnotizování přítele či proměnění otravného souseda v žábu. Každá rodina bude mít svou knihu kouzel a odhalovat postupně jednu magickou formuli za druhou. Hra vám rovněž nabídne spoustu surovin a roztodivných ingrediencí, bez kterých by se vaše čarování zcela určitě minulo účinkem. Mimochodem, až se do tohoto mystického světa vydáte, dejte si pozor, protože každé kouzlo se může otočit proti vám, obzvlášť když se nesprávně použije nebo vyvolá.

zdroj: BluesNews

korgull

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.