zavřít

Čtvrtý a pátý přídavek pro Fallout 3 oficiálně

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Podojit, protřepat a podávat ještě za tepla - taková je taktika Bethesdy s Falloutem. + I NA PS3

Podojit, protřepat a podávat ještě za tepla. Taková je taktika Bethesdy se značkou Fallout, za níž zaplatila Interplay pěknou pálku a musí ji proto ždímat nadoraz. Po prvních třech dodatcích Operation Anchorage, The Pitt a Broken Steel, které jsme všechny jako jediní zrecenzovali, přišel výrobce dnes odpoledne s oficiálním potvrzením čtvrtého přídavku Point Lookout, o němž se spekulovalo na základě nabídky internetových obchodů. A aby toho nebylo málo, došlo rovnou i na pátý přírůstek, který ponese název Mothership Zeta.

Point Lookout bude o prozkoumávání nové rozlehlé oblasti s bažinami, která je prý plná nových úkolů a obsahu. Vyjde koncem června pro PC (služba Games for Windows LIVE) a Xbox 360 (Xbox Live Marketplace) za standardní cenu 800 Microsoft Points. Zápletka Mothership Zeta se má točit kolem návratu vetřelců, kteří jsou pořádně naštvaní. Prožijete jimi zosnovaný únos na vlastní kůži a pak zkusíte zjistit, zda máte dostatek odvahy na to, abyste se z tohoto průšvihu dokázali dostat. To vše koncem července na stejných platformách za shodných podmínek jako výše.

Že by mohl být pátý přídavek tím posledním, tomu nasvědčuje oznámení několika krabicových kompilací. Fallout 3 Game Add-on Pack #1 zahrne 12. června Operation Anchorage a The Pitt, Pack #2 s dalšími Broken Steel a Point Lookout na to pak naváže v srpnu. Oba tyto balíčky u nás vydá Cenega Czech lokalizované do češtiny a každý bude dle Xzone stát 559 Kč. Vše potom završí říjnová Fallout 3 Game of the Year edition obsahující opatchovanou základní hru a všech pět dodatků. Bude pro všechny platformy a s cenovkou 50-60 eur.

Závěrem ještě něco radostného pro majitele PlayStation 3, kteří byli o veškeré dosavadní datadisky ochuzeni kvůli exkluzivní dohodě mezi Microsoftem a Bethesdou. Ta nyní, zdá se, skončila, a tak se připravuje patch pro PS3 verzi Falloutu 3, který umožní i jim stahování z PlayStation Network a hraní nového obsahu. Bude to dávkované opět hezky postupně - nejprve (původně lednový) Operation Anchorage koncem června a poté s 4-6 týdenním odstupem i všechny následující datadisky. A pak už jen ten Fallout New Vegas...

zdroj: PR

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.