zavřít

Command & Conquer: Generals gold

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Je to sotva pár hodin, co jsme do naší galerie přidali několik nových obrázků z veleočekávaného titulu Command & Conquer: Generals a už jsme tu s další příjemnou zprávou.

Tentokrát jde o to, že tato 3D real-time strategie z oblíbené série C&C je hotova. Vývojáři tuto skutečnost ohlásili sice nepřímo, ale oznámili, což je pro nás hlavní. Vyplynulo to totiž z nového preview, které dnes vydal GameSpot. EA autorovi článku podtvrdili, že je hra Command & Conquer: Generals dokončena a připravena pro lisovnu. K dostání by pak měla být v USA od 11. února.

zdroj: GameSpot

korgull

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.