zavřít

Civilization IV: Warlords hotova

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Společnost 2K Games dnes oznámila dokončení vývoje rozšiřujícího balíčku pro úspěšnou tahovou strategii Sida Meiera - Civilization IV: Warlords.

V Americe se má tento titul začít prodávat 24. července a také v Evropě jej koncem tohoto měsíce čekáme na pultech obchodů. Zájemci si jej mohou předobjednat na TISCALI Gameshopu, kde je pochopitelně k dostání i původní hra (recenze), která bude pro spuštění datadisku potřeba. Spolu s tímto oznámením byly jinak vypuštěny také nové screenshoty, které najdete v naší galerii.


Vývojem addonu Civilization IV: Warlords se zabýval tým Firaxis Games. Hráči se mohou těšit na osm nových scénářů, v jejichž rámci budou mít moc změnit známou historii za pomoci nových jednotek "warlordů", nové civilizace, vůdce a spoustu nových jednotek, stejně jako mnoho dalších věcí, které půjde využít stejně dobře v singleplayeru jako v multiplayeru.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.