zavřít

České verze Midnight Nowhere a Obscure jsou tu

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Mělo se tak stát už na jaře, ale nakonec došlo z neznámých důvodů k více než půlročnímu zdržení.

Mluvíme o hororové adventuře Midnight Nowhere od ruského Saturnu+, která v očích domácích i světových kritiků příliš neobstála a obdržela jen průměrné známky kolem 50%. Verze hry s českými titulky se ode dneška začala prodávat (559-599 Kč) a v naší galerii můžete na patnácti oficiálních screenshotech posoudit, jak se autorům podařilo překreslení četných plakátů, dopisů nebo samotných textů (s podle mého názoru nesednoucím fontem).


nové obrázkykompletní galerie

Na webu Cenegy také už pár dnů visí zprávička (thx Mondy) o dokončení lokalizace hry Obscure, jejíž DVD jsou vylisovány a nic by tedy nemělo zabránit uvedení na trh někdy v polovině příštího týdne. Jedná se o survival-horor od francouzského týmu Hydravision Entertainment a společnosti Microids, který hráče zavede do velmi zvláštní školy, kde se dějí naprosto šílené věci. Doporučená maloobchodní cena je 999 Kč, nicméně na GameShopu je k mání o stovku levněji. No a podle aktualizace homepage je konečně venku také hodně diskutované Bloodline, které bychom pro všechny otrlé (a hlavně odvážné) zájemce měli mít na našem online-shopu skladem od pondělí.
zdroj: Cenega

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.