Budoucnost The Sims
zdroj: Archiv

Budoucnost The Sims

31. 1. 2001 1:28 | Téma | autor: Redakce Games.cz |

Zakladatel Maxisu a stvořitel SimCity & The Sims Will Wright měl včera projev na konferenci o počítačové zábavě v Los Angeles, kde poodhalil několik věcí týkajících se budoucnosti celé série.

news zdroj: Archiv Ta bude vedle druhého datadisku The House Party a hry SimsVille zaměřena na tři hlavní projekty: Sims Live, Sims Online a Sims 2.0. První z nich, Sims Live, uvidíme už v dubnu a nebude to vlastně ani hra, ale spíš takový chatovací prográmek s animovanými 3D obličeji, který bude podobně jako třeba ICQ sloužit primárně k posílání zpráv a komunikaci přes internet.

Zvětšit zdroj: Archiv Sims Online bude z celé trojice ten nejpřevratnější počin, který bude těžit z velké oblíbenosti hry (3 miliony prodaných kusů) a umožní hrát obdobu The Sims přes internet. K dispozici by přitom měly být všechny možné rozšíření hry, které si sami hráči vytvořili. Jak Will Wright uvedl, jeho cílem je vytvořit svět s 50 tisíci rodinami na jednom serveru, což jistě nebude snadné. Ideou Sims Online by pak mělo být vytvořit něco, co budou ostatní hráči rádi navštěvovat - například zábavní parky, sportovní stadiony nebo noční kluby, ale jak to bude fungovat ve skutečnosti, to je ještě ve hvězdách. Posledním a hodně vzdáleným cílem Willa Wrighta je druhá generace The Sims, která by měla podstatně rozšířit možnosti hry a vůbec celý herní prostor. Více se na toto téma dočtete na GameSpy. zdroj: Archiv

jd

Nejnovější články