zavřít

Budou Dark Forces III a Counter-Strike 2?

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

S blížícím se E3 začínají na veřejnost prosakovat další střípky o nových titulech, které by měly být oficiálně ohlášeny v půlce května v Los Angeles a jelikož staré přísloví "na každém šprochu, pravdy trochu" nelže, nebudeme je hned házet do koše.

O možném pokračování nejpopulárnější online hry Counter-Strike jsme vás již jednou informovali s tím, že by se na něm měl podílet ostřílený tým Rogue Entertainment. Podle dobře informovaného zdroje VE z Valve Software se tyto spekulace nezakládají na pravdě a Rogue nyní pracují na dalším, blíže nespecifikovaném, rozšíření původního Half-Life. Tím by, vzhledem k tomu, že na druhém datadisku Blue Shift pracují opět GearBox Software, mohlo být klidně Half-Life 2, ostatně s Q3A enginem mají lidé z Rogue bohaté zkušenosti z loňské Alice. Vývoj Counter-Strike 2 by pak dostal na starost opět tvůrce prvního dílu Gooseman, který se o tom už prořekl v pár rozhovorech, ale to je ještě hodně daleko a čistě teoreticky by se mohlo jednat o přídavek pro Team Fortress 2 (2002).

I z tábora Lucas Arts unikly díky poslednímu číslu časopisu GamePro zajímavé informace, podle nichž je v plánu třetí díl Dark Forces, po němž všichni po dlouhá léta toužili, a dále pak first-person akce Nakatomi Plaza podle filmu Smrtonosná zbraň s Brucem Willisem (předchozí hry z této série vydali Fox Interactive). Vše to jsou ale zatím jen neoficiální informace, na definitivní potvrzení či vyvrácení uvedených her si musíme počkat do skončení E3 dne 19.května.

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.