zavřít

Bude SiN 2?

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Ihned poté, co došlo k rozpadu Ritual Entertainment na dvě firmy (informovali jsme), se začalo spekulovat o tom, že firma, která si ponechala původní jméno Ritual, začne pracovat na pokračování klasické střílečky Sin.

Pokud si vzpomínáte, šlo o celkem dobrou akci, kterou ale uzemnilo opravdu hodně bugů a množství překotně vydávaných patchů. Ovšem není to tak dávno, co vznikla petice pro pokračování Sina, kterou údajně podepsalo 3000 hráčů. Velký vliv ta petice asi neměla, ale designér Richard "Levelord" Gray z Ritual ve svém .planu naznačil, že skutečně o Sinu 2 uvažují a vyloženě by ho chtěli udělat. Zdá se tedy, že vše už závisí jen na distributorovi. Pokud by skutečně začli na Sinu 2 dělat, asi se ho stejně dříve jak v roce 2002 nedočkáme.

leon

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.