zavřít

Bioshock potvrzen pro PS3

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Červencové číslo časopisu to dokáže, spolu s "důkazem, proč má být hra lepší na PS3".

Ve fanouškovských kruzích se měsíce znovu a znovu promílaná odpověď na otázku, zda loňský xboxový hit Bioshock (9/10, recenze) nakonec dorazí na PS3 nebo ne, věčně měnila podle toho, jak si zrovna tipoval některý z herních časopisů. Dohady jsou konečně u konce a vítězem je anglický PSM3 magazín, který 5. června exkluzivně představí playstationovou verzi hry, dle provokativních slov na obálce dokonce i s "důkazem, proč je nejúspěšnější xboxová střílečka lepší na PS3".

Oním důkazem bude s největší pravděpodobností přidaný obsah, na nějž vyjma několika extra plasmidů majitelé původní verze čekali marně. Na okamžitě rozjeté spekulace v diskusích, zda se těchto extra úrovní a zbraní dočkají i majitelé PC/Xbox360 verzí, je však stále příliš brzy.

Bioshock pro PS3 vyjde pravděpodobně na podzim - více o hře v našem zpravodajství.

Update - PS3 port potvrzen i zástupcem vydavatele 2K.

zdroj: CVG

levis

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.