zavřít

Beyond Good & Evil 2 má zelenou

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Uprostřed pouště spí staré známé prasátko u rozbitého auta a ruší ho otravný hmyz.

Co se týká překvapivých oznámení, byla večerní tisková konference UbiDays 08 v pařížském Louvru zklamáním. Žádný Assassins Creed 2, pouze byly potvrzeny dva tituly, o nichž se již nějaký ten týden ví. Mezi ně se řadí druhý díl vysoko hodnocené, ale mizerně prodávané (v USA jen 271 tisíc kusů celkově, z toho však většina po drastickém zlevnění) akční adventury Beyond Good & Evil 2. Z něj byl promítán teaser trailer přímo v herním enginu, alespoň to píše GameSpot. Hlavní hrdinka Jade sedí pod slunečníkem na rozbitém autě uprostřed pouště a jejího podřimujícího pomocníka, staré známé prasátko Pey'J, budí otravný hmyz...


Beyond Good & Evil 2 - UbiDays teaser - stažitelná verze (25 MB, high-res)

Dosud se o Beyond Good & Evil 2 vědělo, že pod designérem jedničky Michelem Ancelem na něm pracuje už rok věhlasný ilustrátor Yoshitaka Amano (série Final Fantasy) a desetičlenný tým, který byl teprve v pre-produkční fázi. Co je důležité: tím, že UbiSoft hru ohlásil na UbiDays, ji de facto dal zelenou a její výroba se teď může naplno rozběhnout.
zdroj: GDE a další

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.