zavřít

Béčkový Team Factor?

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Nová česká firmička 7FX si řekla, že by v moderním trendu multiplayer-only titulů nebylo špatné udělat akční hru ve stylu Hidden & Dangerous, která by byla orientovaná rovnou pro zahraniční trh a tak je na světě Team Factor.

Podle všeho je hra zatím v ranné fázi vývoje, na oficiálních stránkách se toho kromě nápadů a myšlenek autorů moc nedozvíte a pouhé dva uveřejněné obrázky také nevypadají přiliš přesvědčivě. Za béčkovost celého projektu hovoří i anglické patvary jako "informations" nebo všudepřítomné výzvy, ať hráči pošlou své nápady a pak budou snad odměněni originální verzí hry :)

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.