Affiliate policy
Placeholder | zdroj: Archiv

Affiliate policy

11. 10. 2011 16:54 | Téma | autor: Adam Homola |

Affiliate linky

V některých našich článcích odkazujeme na stránky prodejců her (například Steam, GOG, Uplay a další), hardwaru (např. eshopy) či poskytovatelů služeb (například Humble Bundle, Origin a další). Některé z těchto odkazů mohou být ve formě tzv. affiliate odkazů. Pokud si skrze takový odkaz u prodejce vy něco zakoupíte, můžeme z tohoto prodeje obdržet malé procento.

Odkazy s affiliate kódem používáme zřídka a nikdy neovlivňují obsahová rozhodnutí. Můžeme je použít například u některých slevových akcí, či při upozornění na zajímavý titul - tedy v typu obsahu, kterému se na Games.cz dlouhodobě věnujeme. Nevznikají a nebudou vznikat články, jejichž cílem by bylo jen naplnění affiliate odkazy.

Videa

Výjimečně můžeme natočit video na základě dohody s inzerentem. Taková spolupráce bude jasně uvedena v popisku videa. Cokoliv ale v takovém videu zazní, nebude ovlivněno inzerentem či kýmkoliv jiným. Vždy půjde o autentické názory daných členů redakce, na danou hru. Netvoříme a nebudeme tvořit videa, kdy by nám někdo diktoval, co máme říkat.

Reklama

Reklama je hlavním zdrojem příjmů Games.cz. Společnost TISCALI MEDIA a.s. (majitel a provozovatel Games.cz) má vlastní obchodní oddělení, které je odpovědné za prodej a nasazování reklamy a zcela oddělené od redakce.

Redakční obsah Games.cz (například recenze, novinky, videa, podcast a další) vzniká nezávisle na obchodním oddělení TISCALI MEDIA a.s., stejně jako na něj nemají vliv reklamní agentury, PR firmy, obchodní oddělení vydavatelství či jakékoliv jiné externí společnosti.

Textová reklama je na Games.cz, například ve formě PR článků, vždy řádně a viditelně označena jako “Komerční sdělení/PR” a “Inzerce”. V takových případech se nejedná o redakční obsah a tvrzení a názory v něm se nemusí shodovat s názory redakce.

Doufáme, že díky tomuto vysvětlení je naše práce s reklamou jasná a transparentní. Pokud by vám přesto bylo něco nejasné a měli byste další dotazy, rádi vám je zodpovíme na emailu redakce@games.cz.

Nejnovější články