zavřít

Falcon V interview

- Rozhovor autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Na SimHQ.com najdete rozhovor s Ericem Marlowem z firmy G2 Interactive.

Jak jsme vás informovali před pár dny, právě tato firma vyvíjí pro Infogrames páté pokračování legendárního Falcona. Dozvíme se alespoň pár nových informací o této očekávané hře:

Kampaně se budou odehrávat v oblasti úžin kolem Tchaj-wanu. (...) Rozhodnutí o tom dokonce padlo před nedávnou aférou okolo špionážního letadla. V tomto regionu existuje hrozba konfliktu už několik let a věřím, že budeme schopni vybudovat několik scénárií, umožňujících nám zapojit mnoho různého vybavení. Více zdůrazníme také námořní boje. Mise se budou odehrávat pravděpodobně v blízké budoucnosti, takže do hry zahrneme i nejnovější vojenské systémy.

Zatím se neví, kdy hra vyjde, letos to ale určitě nebude.

Ondřej

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.