zavřít

Retro GamesPlay – hrajeme původní Fallout

Windows MAC

- Retro autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Postapokalyptická krajina, mutanti, stylové obří brnění. To nemůže být nic jiného než Fallout, RPG, které v roce 1997 všechny přesvědčilo, že elfové a trpaslíci nejsou jedinou cestou kupředu. Ne že by to bylo první pořádné postapo – nesmíme zapomínat na Wasteland z roku 1988. Ale Fallout je zkrátka Fallout. Proč? To vám dnes předvede náš Retro tým.

Vítejte ve 22. století, jenže bohužel ne takovém, jaké si představuje Mass Effect. Žádné štíhlé elegantní mrakodrapy, spolupráce s mimozemskými rasami, nic takového. Místo toho radiace, nedůvěra, nenávist a neustálý boj o přežití. Máte-li odvahu na výlet do umírající jižní Kalifornie, vstupte do chatu na YouTube.

Tagy: Fallout (série) sci-fi retro gamesplay postapokalyptická

Zdroje: vlastní

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Kupte na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.