zavřít

Ruská adventura Jazz and Faust

Vychází na platformách: Windows

Hodnocení redakce ?/10

Jak hodnotíme

metacritic 42/100

- Recenze autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Ruský vývojový tým a vydavatel v jednom - 1C, se protě rozhodl, že ruský trh už mu nestačí, a tak se se svým novým dílem, kterým je 3D adventura s názvem Jazz and Faust, pokusí debutovat také v Severní Americe.

zdroj: Archiv

Jak si můžete všimnout, obrázky vypadají vážně moc pěkně a tak doufejme, že se hra objeví také v Evropě. Vydání Jazz and Faust je plánováno na druhou čtvrtinu roku 2002.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Na začátku hry dostenete na výběr dvě postavičky, pašeráka Jazze anebo mořského vlka Fausta, kteří se budou na svých cestách za dobrodružstvím potkávat. Příběh se pak bude odvíjet podle toho, kterou postavičku jste si pro hru vybrali. Dostanete tak vlastně dvě hry v jedné, neboť dobrodružství obou hlavních aktérů budou celkem odlišná a také budou jinak končit. Jazz and Faust Vás provedou nádherně provedeným světem starověkého východu, tvořeným asi 80 scénami plnými různých záhad a hádanek, ve kterých se setkáte s více než 50 postavami. Čekají na Vás tři barvitá místa: prvním je poušť s karavanami, městy duchů a karavanserájemi přetékajícími churavými stvořeními. Po celém tomto regionu jsou roztroušeny trhy přeplněné vším možným zbožím. Druhým místem je mořské pobřeží obsypané různými pašeráky a piráty, kteří provádějí své pochybně kšefty v tavernách. Třetí oblast se nachází uprostřed moře podél obchodních tras, což je výborné místo pro žoldáky, statečné hrdiny i různé padouchy. Zdá se, že příznivci adventur si rozhodně přijdou na své.
zdroj: Avault zdroj: Archiv

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.