zavřít

TEST: Dungeon Siege

- Dojmy z hraní autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Od ostatních RPG se Dungeon Siege, nejnovější počin Microsoftu a Gas Powered Games, liší prvně nezvykle zpracovanou herní stránkou.

Koncepčně je hra akčního žánru, v mnohém podobná legendárnímu Diablu. Zpracováním je ale kompletně trojrozměrná, pohled na hru si můžete vybrat pomocí volně nastavitelné kamery. Příběh se točí okolo farmáře, který je potomkem utečivších bojovníků z mocného království, které bylo zruinováno vlastními jednotkami. Jednoho dne se při rutinním orání pole přižene jeho starý známý, a přináší zprávu o napadení hlavního města Stonebridge nenáviděnou a krvežíznivou rasou. Náš hrdina se tedy vydává varovat příbuzné a sám musí absolvovat dlouhou cestu do města - v kobkách, kterými musí podejít vodopád (most přes něj zničili nepřátelé) navíc najde prvního člena party, a hráčovi se tak otevírají netušené možnosti...


další nové obrázky

Dungeon Siege nabízí naprosto unikátní způsob ovládání několika postav najednou, geniální zapracování RPG prvků do akční hry, intuitivní ovládání o spoustě užitečných a dosud nepoužitých prvků a způsobů, jak jej učinit ještě pohodlnějším. V neposlední řadě vás také ohromí neuvěřitelné vizuální zpracování. Plný výčet všeho, co hra nabízí, její detailní rozbor a hodnocení Vám nabídneme v recenzi již brzy.

levis

Novinky na CZC.CZ

 • hra F1 2019

  F1 2019 vás jakožto oficiální videohra turnaje Fia Formula ...

  1499 Kč Koupit
 • hra GRID

  GRID přinese závody na čtyřech kontinentech v ...

  2099 Kč Koupit
 • hra F1 2019

  F1 2019 vás jakožto oficiální videohra turnaje Fia Formula ...

  1699 Kč Koupit

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.