zavřít

Need for Speed: Underground 17. listopadu

- Dojmy z hraní autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Nové pokračování známé závodní série - Need For Speed: Underground - je hotovo.

Oznámila to dnes společnost Electronic Arts, která rovněž zveřejnila, že by se hra měla dostat do obchodů už 17. listopadu, a to rovnou ve všech verzích, tedy pro PC, Xbox, GC a PS2. Je to sotva pár dní, co jste se mohli seznámit s hratelnou demoverzí titulu a následně i dojmy od Nukema nebo na GameZone, takže pouze stručně shrnu, že jde o dravé arkádové závody ve městech. Otestujete své reflexy a řidičské umění, přičemž v případě, že máte co předvést, můžete získat nejen peníze, ale i nový vůz, lepší součástky a hlavně respekt.


nové obrázkykompletní galerie

Hra obsahuje auta známých značek jako Nissan Motor Co., Honda, Toyota nebo Mitsubishi Motors, ad. To své si vždy bude moci jakkoliv upravit ku obrazu svému. Těšit se můžete i na online hraní. Do naší galerie jsme přidali jeden wallpaper a devět nových oficiálních obrázků (PC verze), které však překvapivě vypadají mnohem hůře než samotná hra při nastavení maximálních detailů.
zdroj: BluesNews

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.